Zaktualizowano:
Kalkulator kredytu hipotecznego to narzędzie, które pozwala poznać orientacyjne koszty i warunki kredytu. Wystarczy wprowadzić do niego odpowiednie dane i przejść do orientacyjnych obliczeń.
Na podstawie wskazanych kryteriów, kalkulator wyliczy wielkość kredytu oraz okres spłaty. Narzędzie to jest pomocne zwłaszcza dla osób, które planują zakup domu lub mieszkania i chcą lepiej zrozumieć warunki finansowania. Ponadto ułatwia on porównanie dostępnych ofert kredytowych.
Najszybsza droga do spłaty Twoich zobowiązań
Dowiedz się więcej
Jak działa kalkulator kredytu hipotecznego
Kalkulator kredytu hipotecznego to narządzie, które cechuje się dużą intuicyjnością. Dlatego też mogą korzystać z niego nawet osoby bez doświadczenia. Aby go użyć, wystarczy wpisać podstawowe dane kredytowe. Są to między innymi:
- kwota kredytu;
- oprocentowanie;
- okres spłaty kredytu hipotecznego;
- wysokość zarobków;
- koszty ubezpieczenia itd.
Po wprowadzeniu ich kalkulator przystąpi do niezbędnych wyliczeń. Określi zdolność kredytową danej osoby, wyliczy wysokość raty kredytu oraz jego całkowity koszt. Kalkulator to narzędzie, które pozwoli ocenić, jak będą prezentowały się przyszłe zobowiązania finansowe, co jednocześnie wpłynie na podjęcie lepszej decyzji. Ważnym jest jednak podkreślenie, że kalkulator jest narzędziem, które daje orientacyjny obraz. Nie każdy kalkulator działa w taki sam sposób.
Jak zarobki wpływają na zdolność kredytową
Kalkulator kredytu hipotecznego to narzędzie, które nie tylko pomoże w wyliczeniach z zakresu przyszłego zobowiązania finansowego, ale i sprecyzuje w jaki sposób zarobki danego kredytobiorcy, wpływają na jego zdolność kredytową. Jak już wspominaliśmy, narzędzie uwzględnia w wyliczeniach także wysokość dochodów. Co pozwala na lepsze określenie, jaką przybliżoną kwotę kredytu, jest w stanie spłacić kredytobiorca w trybie miesięcznym. Narzędzie pozwoli łatwo zweryfikować czy aktualne zarobki są na tyle wystarczające, aby pokryć koszty związane z przyszłym zobowiązaniem. Kalkulator może okazać się bardzo pomocny, także w analizie potencjalnego wzrostu bądź minimalizacji wynagrodzenia. Kalkulator kredytu hipotecznego pozwoli na podjęcie bardziej świadomych decyzji finansowych, oszacowania możliwych perspektyw w przyszłości.
Jak wylicza się zdolność kredytową za pomocą kalkulatora? Odpowiadamy
Kalkulator to narzędzie, które pozwala na przybliżone określenie wysokości kredytu. Potencjalny kredytobiorca musi wpisać do kalkulatora dane kredytowe i przejść do automatycznych wyliczeń.
Przykład użycia kalkulatora kredytu hipotecznego
Jedną z najbardziej przydatnych funkcji kalkulatora kredytu hipotecznego jest symulacja różnych scenariuszy finansowych. Taki stan pozwana na lepszą ocenę sytuacji oraz daje odpowiedź na to, jak zmiany pojawiające się w warunkach kredytu, realnie wpływają na zobowiązanie finansowe potencjalnego kredytobiorcy. Przykładowo, kalkulator daje możliwość hipotetycznej analizy co stanie się w sytuacji, kiedy oprocentowanie zmaleje, bądź też wzrośnie. Ponadto, potencjalny kredytobiorca może sprawdzić jak wydłużenie lub skrócenie okresu spłaty, może wpłynąć na wysokość obowiązujących rat. Dzięki zastosowaniu takich analiz, dana osoba może lepiej zrozumieć jakie rozwiązania są korzystniejsze oraz z jakim ryzykiem może mieć do czynienia. Kalkulator kredytu hipotecznego to narzędzie, które pomaga w świadomym planowaniu oraz podejmowaniu decyzji finansowych.
Wskazówki i porady – co warto stosować, aby podejmować lepsze decyzje finansowe?
Zanim przejdziemy do tematu bardziej efektywnego korzystania z narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu hipotecznego, warto napisać kilka słów o tym, w jaki sposób poprawić swoją zdolność kredytową. Poniżej kilka podpowiedzi, które mogą okazać się pomocne. Oto i one:
- Rezygnacja z niepotrzebnych zobowiązań finansowych. Mowa tu na przykład o odroczonych płatnościach, kartach kredytowych, limitach odnawialnych.
- Znalezienie drugiego kredytobiorcy. Może być to współmałżonek. W przypadku kredytu hipotecznego jest to niezwykle pomocne. Zwiększy to zdolność kredytową.
- Zadbanie o dobrą historię kredytową. Można wykonać to poprzez spłatę swoich wcześniejszych zobowiązań.
- Wnioskowanie o kredyt w walucie wynagrodzenia. Dzięki zachowaniu tej zasady, kredytobiorca nie musi obawiać się wzrostu kredytu, na przykład z tytułu zmiany kursu.
- Zachowanie równych rat.
- Zadbanie o dobrą pozycję na rynku zawodowym. Stabilna sytuacja finansowa polepsza warunki kredytowe.
Ten temat może Cię zainteresować: Ile trzeba zarabiać, aby otrzymać kredyt hipoteczny?
Czego unikać podczas decyzji o zaciągnięciu kredytu hipotecznego? Spieszymy z odpowiedzią
Decyzja o kredycie hipotecznym jest zobowiązaniem na lata. Dlatego też musi być ona podjęta w sposób świadomy i naprawdę przemyślany. Poniżej poruszymy kilka aspektów, które warto wziąć pod uwagę, podczas tegoż procesu. Oto kilka sugestii, jakich błędów unikać, podczas zaciągania kredytu hipotecznego:
- Brak wkładu własnego. Wedle rekomendacji Komisji Nadzoru Finansowego, wymagane jest 20 procent wkładu własnego podczas starania się o kredyt hipoteczny. Niektóre banki chcąc wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów, oferują im możliwość zmniejszenia wkładu do 10 procent. Jednakże zasada ta obowiązuje zazwyczaj przy wykupieniu ubezpieczenia.
- Zbyt pochopne i nieprzemyślane podpisanie umowy przedwstępnej. Warto pamiętać o tym, że podpisanie przedwstępnej umowy, jest dobre wówczas gdy istnieje realna szansa na uzyskanie finansowania. Warto nadmienić, że bank posiada 21 dni na wydanie decyzji kredytowej. Co więcej, proces ten może wydłużyć się do 8 tygodni, z tytułu konieczności dostarczenia dodatkowych dokumentów. Dlatego też zalecane jest, aby dać sobie nieco więcej czasu, na sfinalizowanie kupna nieruchomości. Należy mieć na względzie, że jeżeli transakcja nie zostanie zrealizowana w wyznaczonym terminie, bądź co gorsza decyzja kredytowa będzie negatywna, wówczas przepadnie zadatek, który został wpłacony przy podpisywaniu umowy przedwstępnej.
- Składnie wniosków kredytowych w zbyt małej lub w zbyt dużej liczbie banków. Składanie wniosków w zbyt małej bądź w zbyt dużej ilości banków może przeszkodzić w znalezieniu dobrej oferty kredytowej. To samo tyczy się przeciwnej sytuacji, czyli składania zbyt dużej ilości zapytań kredytowych. Trzeba bowiem wiedzieć, że rzutują one na wiarygodność danego klienta. Zbyt wysoka liczba, może świadczyć o braku stabilnej sytuacji danej osoby.
- Składanie wniosku kredytowego w swoim banku. Klienci mają nadzieję, że ich własny bank zaproponuje im dobrą ofertę, jednak należy pamiętać, że nie jest to regułą. Co więcej, warto zaznaczyć, że to właśnie nowi klienci, nierzadko mają okazję na lepsze warunki kredytowe.
- Podawanie nieprawdziwych informacji lub ich zatajanie. To kolejny z punktów, o którym warto wspomnieć. Należy dodać, że to nie tylko przeszkodzi w uzyskaniu kredytu, ale i może mieć poważne konsekwencje prawne. Bank w takiej sytuacji może:
- odmówić przyznania kredytu;
- wystawić adnotację o próbie wyłudzenia kredytu;
- zgłosić sprawę do prokuratury (zgodnie z art. 297 Kodeksu karnego za stwierdzanie nieprawdy we wniosku kredytowym grozi od 3 miesięcy do 5 lat kary pozbawienia wolności).
- Niedokładne zapoznanie się z umową kredytową. To z kolejny z błędów, jaki popełniają wnioskujący o kredyt. W przypadku czytania umowy kredytowej należy zwrócić szczególną uwagę na:
- tabelę opłat oraz prowizji;
- warunki ewentualnego podwyższenia oprocentowania przez bank;
- dodatkowe zabezpieczenie spłaty;
- produkty dodatkowe wymagane przy kredycie – np. w postaci ubezpieczenia na życie, konta bankowego;
- wysokość ubezpieczenia pomostowego.
- Nadmierna ufność w rankingi kredytowe. Rankingi tego typu są bardzo pomocne w podjęciu decyzji finansowych, ale nie mogą być one głównym kryterium. Należy podkreślić, że opierają się one na wybranych parametrach, co może znacząco zniekształcić daną ofertę.
Jak jeszcze lepiej korzystać z narzędzia, jakim jest kalkulator? Podpowiadamy
Cykliczna aktualizacja danych w kalkulatorze kredytu hipotecznego jest bardzo istotna dla utrzymania dokładności i użyteczności kalkulatora. Przykładowo, kiedy finanse potencjalnego kredytobiorcy ulegną zmianie, wówczas będzie miało to bezpośredni wpływ na zdolność kredytową. To samo tyczy się zobowiązań finansowych czy po prostu wzrost bądź minimalizację kosztów życia. Na podstawie tych danych automatyczny kalkulator oceni możliwości spłaty zobowiązania danej osoby oraz o jak wysoki kredyt może się starać.
Konsultacja z doradcą finansowym
To kolejny z kroków który warto rozważyć przy decyzji o kredycie hipotecznym. Doradca finansowy może pomóc w lepszym zrozumieniu wszystkich aspektów w kontekście kredytu hipotecznego. Ma on specjalistyczną wiedzę, która jest niezbędna w tego typu decyzjach. Może on nie tylko przeanalizować zarobki danej osoby, zobowiązania czy codzienne wydatki, ale precyzyjnie ocenić zdolność kredytową oraz doradzić jakie warunki kredytowe będą najlepsze. Ponadto, może pomóc w porównaniu różnych ofert kredytowych, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty takie jak opłaty dodatkowe czy też koszty ukryte. Konsultacje z doradcą mogą znacząco zminimalizować stres oraz przyspieszyć decyzję.
Podsumowanie
Kalkulator kredytu hipotecznego to narzędzie, które pozwoli na precyzyjne i szybkie obliczenie parametrów związanych z kredytem hipotecznym. Jest to rozwiązanie bardzo intuicyjne, dzięki czemu mogą korzystać z niego nawet osoby, które są początkujące w tym zakresie. Wystarczy wpisać niezbędne dane i przejść do automatycznych obliczeń. Parametry, które należy podać to między innymi: kwota kredytu, oprocentowanie, okres spłaty kredytu hipotecznego, wysokość zarobków czy koszty ubezpieczenia. Przed złożeniem wniosku o kredyt hipoteczny warto nie tylko skorzystać z kalkulatora kredytowego, ale i posłużyć się wiedzą oraz doświadczeniem doradcy, który pomoże dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb. Jeżeli chodzi natomiast o sam proces wnioskowania, to warto pamiętać o unikaniu takich błędów jak: niedostateczne zapoznanie z umową, podawanie danych, które nie są zgodne ze stanem faktycznym, zbyt duża bądź też zbyt mała ilość wniosków w krótkim czasie. Kalkulator kredytu hipotecznego to narzędzie, które pozwala na łatwą ocenę zdolności kredytowej oraz zbudowanie potencjalnych scenariuszy finansowych, z jakimi klient może mieć w przyszłości do czynienia.
Dowiedz się więcej
- Kredyt gotówkowy
- Kredyt konsolidacyjny
- Kredyty hipoteczne
- Kredyt pozabankowy
- Oddłużanie
- Poprawa BIK
- Konsolidacja chwilówek
- Kredyt dla zadłużonych
- Kredyt z opóźnieniami BIK
- Pożyczka bez BIK
- Trudne kredyty
- Pomoc dla zadłużonych
- Kredyt refinansowy - refinansowanie kredytu gotówkowego, hipotecznego
- Jak pozbyć się chwilówek?
- Jak pozbyć się długów?
- Pożyczki z komornikiem
- Kredyt konsolidacyjny bez badania zdolności
- Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej
- Jak usunąć dane z BIK
- Kredyt w banku z gwarantem
- Kredyt samochodowy bez BIKu
- Upadłość konsumencka
- Przedawnienie długu
- Oddłużanie – opinie naszych klientów
- Która firma pożyczkowa daje chwilówkę bez sprawdzania baz BIK i KRD?
- Kto oferuje pomoc zadłużonym osobom, które nie mogą wyjść z długów i pętli pożyczek?
- Gdzie można dostać kredyt dla zadłużonych na spłatę pożyczek, jeśli jest się w bazie dłużników?
- Gdzie można dostać pożyczkę pozabankową dla zadłużonych z komornikiem?
- Jak wyjść z długów i spłacić chwilówki bez zdolności kredytowej? 5 kroków do odzyskania płynności finansowej
- Gdzie można wziąć kredyt i pożyczkę ze złą historią kredytową w BIK?
- Gdzie można dostać kredyt i pożyczkę bez zdolności kredytowej?
- Które firmy pożyczkowe, udzielające chwilówek, nie są widoczne w BIK?
- Jak usunąć i poprawić złą historię kredytową w BIK?
- Jak długo trzeba czekać na wykreślenie z BIK?
- Czy wszystkie pożyczki pozabankowe są widoczne w BIK?
- Ile kosztuje usunięcie z BIK?
- Czy istnieją kredyty i pożyczki dla zadłużonych?
- Jak długo utrzymują się zapytania w BIK i po jakim czasie się kasują?
- Jak szybko usunąć zapytania o kredyt w BIK w 3 prostych krokach?
- Czy za niespłacone chwilówki i długi można iść do więzienia?
- Po jakim czasie od spłaty zadłużenia znika zła historia kredytowa i poprawia się BIK?
- Jaki bank udzieli kredytu zadłużonym ze złą historią w BIK?
- Który bank nie sprawdza zapytań w BIK?
- Które banki nie sprawdzają i nie patrzą na chwilówki?
- Jak uzyskać pomoc i spłacić długi nie mając pieniędzy?
- Czy dostanę pożyczkę ze złą historią kredytową, będąc w BIK-u?
- Gdzie można dostać pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach?
- Czy firmy pożyczkowe sprawdzają wszystkie chwilówki w BIK?
- Jak usunąć z BIK informacje o upadłości konsumenckiej?
- Które banki nie widzą chwilówek 2022?
- Jak wziąć pożyczkę, mając komornika?
- Jak sprawdzić, gdzie dostanę pożyczkę?
- Jak dostać kredyt ze złym BIK?
- Czy pożyczka musi być przekazywana przelewem bankowym na konto?
- Po jakim czasie bank wpisuje do BIK-u?
- Jaki bank nie sprawdza w BIG?
- Jak wygląda windykacja chwilówek ściągających długi?
- Jak sprawdzić, czy dług jest przedawniony?
- Jak skonsolidować chwilówki bez zdolności?
- Czy za długi można być poszukiwanym przez policję?
- Czy komornik ma prawo i może ściągnąć przedawnione długi?
- Czy bank może wykreślić wpis z BIK?
- Co widzą banki w raporcie BIK?
- Ile czasu ma bank na usunięcie z BIK?
- Czy w BIK widać wszystkie kredyty? - Biliti
- Kiedy komornik przestaje ściągać dług?
- Czy można wziąć pożyczkę bez dochodu?
- Jak zmusić bank do wykreślenia z BIK?
- Jak usunąć zapytania w BIG?
- Jak samemu usunąć zapytania w BIK?
- Jak długo mogę nie spłacać chwilówek?
- Czy jak się ma chwilówki, dostanie się kredyt?
- Czy komornik ma obowiązek sprawdzić przedawnienie?
- Czy każdy bank sprawdza BIG?
- Czy istnieje pożyczka bez baz?
- Czy bank widzi dane statystyczne w BIK?
- Co w przypadku, gdy komornik nie może ściągnąć długu?
- Co grozi za niespłacone długi?
- Czy za chwilówki można iść do więzienia?
- Po jakim czasie przyjdzie komornik?
- Czy w BIKu są chwilówki? Po jakim czasie wpisują do BIK?
- Po jakim czasie chwilówki oddają sprawę do sądu?
- Który bank udziela kredytu z komornikiem?
- Który bank konsoliduje chwilówki 2023?
- Które chwilówki nie wpisują do BIK 2023?
- Kto sprawdza przedawnienie długu?
- Kiedy dłużnik idzie do więzienia?
- Jakie są rodzaje pożyczek?
- Jak zebrać wszystkie długi w jeden?
- Jak wyczyścić historię w BIG?
- Jak usunąć z BIK chwilówki?
- Jak sprawdzić BIK? Instrukcja krok po kroku
- Jak dostać chwilówkę bez baz i zdolności kredytowej?
- Ile wynosi oprocentowanie pożyczek?
- Ile lat wstecz bank sprawdza BIK?
- Gdzie najłatwiej dostać pożyczkę bez BIK?
- Gdzie konsolidacja bez zdolności? Podpowiadamy!
- Gdzie dostanę pożyczkę z wpisem do KRD?
- Do jakiej kwoty pożyczki nie trzeba zgłaszać? Podpowiadamy, kiedy nie zapłacisz PCC
- Czy umowa pożyczki może być uważana za umowę o kredyt konsumencki?
- Czy pożyczki są udzielane tylko przez banki?
- Czy pożyczkę trzeba zgłosić do urzędu skarbowego?
- Czy pożyczka od osób prywatnych jest bezpieczna?
- Czy po 10 latach dług ulega przedawnieniu?
- Czy osoba fizyczna może udzielić kredytu?
- Czy komornik może zamienić dług na karę pozbawienia wolności?
- Czy jest pożyczka dla osób z komornikiem?
- Czy chwilówki poprawiają BIK?
- Czy bank widzi komornika?
- Czy bank sprawdza tylko BIK?
- Czego nie widać w BIK?
- Co zrobić, gdy nie mogę spłacić chwilówki
- Co zrobić, gdy nie masz zdolności kredytowej?
- Co to są pożyczki pozabankowe?
- Co się stanie, jak nie spłacę chwilówki?
- Co może zrobić komornik, jak nic nie mam?
- Co grozi za niezgłoszenie pożyczki?
- Na czym polega naprawa historii kredytowej?
- Czy sprawdzanie w BIK obniża zdolność?
- Czy chwilówki można skonsolidować?
- Konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej - pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji
- Pożyczka na już - jak uzyskać takie finansowanie?
- Pożyczka 0 Procent - Jak Uzyskać Taki Rodzaj Finansowania?
- Pożyczki dla każdego bez odmowy
- Chwilówka od ręki
- Pożyczka na 60 dni - jak uzyskać takie finansowanie?
- Pożyczka na telefon od zaraz - czym jest takie finansowanie?
- Pożyczka na 500 plus - czy to możliwe?
- Pożyczki w weekend - ratunek w nagłej potrzebie gotówki
- Pożyczka przez internet - zobacz najważniejsze podpunkty ofert
- Chwilówki bez dochodu
- Kredyt płynnościowy
- Czym jest kredyt ekologiczny?
- Pożyczka Online Bez Zdolności Kredytowej
- Pożyczka online dla zadłużonych: Jak to działa i na co zwrócić uwagę?
- Jak otrzymać 20 tys bez BIK: Praktyczny przewodnik
- Kontomatik co to? Przewodnik po nowoczesnych narzędziach finansowych
- Jak przenieść konto do innego banku
- Biliti: Ile Kosztuje i Dlaczego Warto Skorzystać z Pośrednictwa Finansowego?
- Zaświadczenie o dochodach
- Jak zbudować zdolność kredytową?
- Pożyczki na raty: wszystko, co musisz wiedzieć
- Chwilówki online: praktyczny przewodnik
- Błyskawiczne pożyczki - wszystko, co musisz wiedzieć
- Nowe Pożyczki Ratalne Pozabankowe: Przewodnik dla Początkujących
- Co to jest raport BIK i dlaczego jest ważny?
- Kredyt konsolidacyjny do 200 tys. zł - co warto wiedzieć?
- Na czym polega limit odnawialny?
- Jak uzyskać łatwy kredyt przez Internet? Podpowiadamy
- Pożyczka w 5 minut na koncie - sprawdź jak o nią wnioskować oraz jakie warunki należy spełnić
- Kredyt gotówkowy na dowód online – jak to działa?
- Nowe pożyczki na raty - przewodnik dla początkujących
- Raport BIK: Wszystko, co musisz wiedzieć o cenach
- Szybki kredyt dla firm online
- Pożyczka bez wychodzenia z domu
- Pożyczka przez Internet na dowód
- Kredyt gotówkowy bez prowizji - sprawdź czym jest i jakie posiada zalety oraz wady
- Jak Krajowy Rejestr Długów (KRD) wpływa na konsumentów?
- Pożyczka na 2 miesiące - wszystko co musisz o niej wiedzieć
- Pożyczka na 30 dni bez BIK - czy istnieje? Odpowiadamy
- Pożyczka online na 6 miesięcy - wszystko co warto wiedzieć
- Chwilówki ratalne: Jak działają i czy warto z nich korzystać?
- Pożyczki pozabankowe dla firm – na co uważać?
- Jak porównać oferty chwilówek online?
- Pożyczki pozabankowe z długim okresem spłaty – co warto wiedzieć?
- Jakie są zagrożenia związane z chwilówkami? O tym musisz wiedzieć
- Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych – jak działa?
- Jak obniżyć koszty kredytu firmowego? Podpowiadamy
- Jakie są rodzaje kredytów dla firm? Podpowiadamy
- Jakie są alternatywy dla chwilówek
- Pożyczki dla emerytów i rencistów – gdzie szukać?
- Kredyt hipoteczny a rozwód – co z kredytem?
- Jak zgromadzić wkład własny do kredytu hipotecznego?
- Jak obniżyć koszty kredytu gotówkowego? Poznaj nasze sposoby
- Pożyczka na 120 dni - kto może o nią wnioskować?
- Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego? Praktyczny przewodnik
- Całkowity koszt kredytu hipotecznego: Jak go obliczyć i co warto wiedzieć?
- Jak wyliczyć ratę kredytu gotówkowego - praktyczny przewodnik dla początkujących
- Co musisz wiedzieć o chwilówkach?
- Czy można przesunąć termin spłaty kredytu?
- Kredyt hipoteczny a zmiana pracy - co warto wiedzieć?
- Kalkulator kredytu hipotecznego a zarobki: jak obliczyć swoją zdolność kredytową?
- Kredyt hipoteczny a umowa zlecenie - przewodnik krok po kroku
- Kredyt na dowód bez umowy o pracę - jak go uzyskać?
- Pożyczka 10 tys. online bez zaświadczeń - sprawdź na czym polega
- Pożyczka w 15 minut dla zadłużonych - sprawdź, co musisz o niej wiedzieć
- Restrukturyzacja kredytu - czym jest i na czym polega?
- Rodzaje kredytów bankowych - praktyczny poradnik
- Szybki kredyt dla firm online - czyli o tym, co warto o nim wiedzieć
- Szybki kredyt dla studenta - podpowiemy jak go uzyskać
- Pożyczki bez weryfikacji: Szybka gotówka na wyciągnięcie ręki
- Jakie są opłaty dodatkowe przy kredycie gotówkowym?
- Kredyt studencki – co warto wiedzieć?
- Pożyczka na leczenie – jak uzyskać?
- Kredyt inwestycyjny dla małych firm – jak uzyskać?
- Kredyt dla osób z niską zdolnością kredytową - wszystko co musisz wiedzieć
- Kredyt na wykończenie mieszkania – jak wybrać?
- Kredyt na samochód elektryczny – oferty i warunki
- Pożyczki społeczne – jak działają?
- Kredyt na spłatę innych kredytów – jak to działa?
- Kredyt hipoteczny na budowę domu – co warto wiedzieć?
- Kredyt hipoteczny z niskim wkładem własnym - wszystko co musisz wiedzieć
- Kredyt hipoteczny a wartość nieruchomości - wszystko co musisz wiedzieć
- Kredyt rozwojowy
- Kredyt gotówkowy dla firm
- Kredyt obrotowy dla firm
- Limit odnawialny
- Kredyt konsolidacyjny dla firm
- Karta kredytowa dla firm
- Kredyt dla zadłużonych firm