Prowadzisz własną działalność gospodarczą, która wymaga dodatkowego wsparcia w postaci kredytu? Proponowane przez banki oferty nie spełniają Twoich oczekiwań? Dowiedź się jak rozwinąć swój biznes i uzyskać kredyt nawet do 1 miliona złotych. 

Czym jest kredyt rozwojowy?

Kredyt rozwojowy jest ofertą przygotowaną specjalnie z myślą o osobach, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Wiele banków proponuje kwoty, które nie są w stanie zaspokoić biznesowych ambicji współczesnych przedsiębiorców. Dzięki naszemu kredytowi rozwojowemu możesz liczyć na znacznie wyższą kwotę finansowania, która pozwoli Ci zrealizować plany biznesowe, bez konieczności rezygnacji z niektórych celów. 

Najszybsza droga do uzyskania atrakcyjnego kredytu gotówkowego dla firm

Jakie są zalety kredytu rozwojowego?

Przede wszystkim nasza oferta pozwoli Ci uzyskać kwotę adekwatną do Twoich planów. Z kredytem rozwojowym jesteś w stanie uzyskać nawet do 1 miliona złotych. Elastyczny program spłaty pozwoli Ci rozłożyć zobowiązanie nawet na 10 lat. Taka suma zdecydowanie pomoże Ci zrealizować biznesowe pomysły. Już nie będziesz musiał rezygnować z własnych ambicji.

Jak uzyskać kredyt rozwojowy?

Zdecydowaną przewagą kredytu rozwojowego jest klarowny proces wnioskowania, który możesz przeprowadzić całkowicie online. Wystarczy, że wypełnisz formularz na biliti.pl. Do uzyskania satysfakcjonującej Cię oferty nie potrzebujesz dodatkowych zabezpieczeń i poręczycieli. Twoja dobrze prosperująca działalność w końcu będzie mogła swobodnie rozwinąć skrzydła. 

Kluczowe informacje o kredycie rozwojowym

Oprócz wysokiej kwoty finansowania i długiego okresu kredytowania, co jeszcze wyróżnia kredyt rozwojowy? Otóż ten rodzaj wsparcia może zostać przyznany w formie kredytu ratalnego lub limitu w koncie, sam decydujesz, która opcja będzie najbardziej adekwatna do Twoich możliwości. Dodatkowo sporym atutem jest także cel, środki możesz przeznaczyć na bieżące wsparcie biznesu, od zakupu maszyn, po inwestycję w marketing. Przecież sam najlepiej wiesz, jak usprawnić działanie swojego biznesu. 

Znajdź najlepszą ofertę z Biliti

Pomożemy Ci uzyskać kredyt skrojony na miarę potrzeb Twojego biznesu. Nie musisz już przejmować się ograniczeniami. Wspólnie osiągniemy satysfakcjonujące rozwiązanie, które pomoże Ci rozwinąć działalność i wprowadzić w życie nowe strategie biznesowe.

Wypełnij formularz i uzyskaj kredyt gotówkowy dopasowany do możliwości Twojej firmy