pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach

Pożyczki bez zaświadczenia o dochodach to usługa skierowana do osób, które nie chcą lub nie mogą przedstawić wymaganych dokumentów. Skorzystać z niej mogą osoby, które nie mają stałych wpływów na konto czy utrzymują się z prac sezonowych. Główną zaletą takiego finansowania jest minimum formalności, który przekłada się na szybką wypłatę środków. Oczywiście zaciąganie pożyczki bez stałego dochodu może być ryzykownym posunięciem. Zobacz, jak bezpiecznie skorzystać z takiego finansowania.

Pożyczka bez zaświadczenia o zarobkach to rodzaj finansowania, gdzie pożyczkodawca nie wymaga dołączania dokumentu od pracodawcy. Pozwala to znacznie skrócić proces wnioskowania i bezpośrednio wpływa na tempo wypłaty pieniędzy. 

Najszybsza droga do spłaty Twoich zobowiązań

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach - czym właściwie jest?

Zaświadczenie o dochodach jest dokumentem od pracodawcy potwierdzającym źródło oraz wysokość zarobków. Wymagane jest ono w przypadku ubiegania się o kredyt czy nawet pożyczkę. Ma ono służyć potwierdzeniu możliwości spłaty zobowiązania. 

Brak konieczności potwierdzania źródła dochodów przekłada się na znacznie szybszą wypłatę pożyczki. Uzyskanie zaświadczenia może zająć nawet kilka dni, pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń pozwala na finansowanie „na już”. 

Pożyczka na dowód bez dochodów - dla kogo?

Pożyczka przez internet bez dochodów to produkt finansowy, z którego skorzystać mogą właściwie wszyscy.

Będzie ona wygodnym wyjściem w przypadku osób, które:

 • są bezrobotne i utrzymują się choćby ze świadczeń socjalnych;
 • pracują „na czarno”;
 • zatrudnione są na innej umowie niż o pracę, czyli np. umowa o dzieło czy zlecenie;
 • utrzymują się z renty czy alimentów;
 • nie mogą lub nie chcą kompletować zaświadczeń;
 • nie chcą, aby pracodawca wiedział o pożyczce.

Wzięcie pożyczki, nawet tej ogólnie dostępnej, powinno być poprzedzone dokładną analizą indywidualnych możliwości finansowych. Niestety życie pisze różne scenariusze i czasami ciężko przewidzieć jakie zakręty są przed nami. Zaciągnąłeś zobowiązanie, którego nie jesteś w stanie terminowo spłacać? Skontaktuj się z nami! Doradcy w Biliti posiadają wiedzę i wieloletnie doświadczenie w sektorze finansowym. 

Pożyczka przez internet na dowód - czym właściwie jest dochód?

Pożyczka bez dochodów kojarzyć by się mogła z brakiem konieczności przedstawiania jakichkolwiek wpływów. Nic bardziej mylnego. Każda osoba pożyczająca pieniądze musi udowodnić pożyczkodawcy, że będzie miała jak zwrócić dług. Pożyczkodawca przed udzieleniem finansowania ocenia zdolność kredytową klienta. Wpływa na nią wysokość i źródło dochodów oraz historia kredytowa. 

Pożyczka bez dochodów nie jest więc finansowaniem skierowanym dosłownie do osób nieposiadających dochodu. Osoby te mogą zainteresować się ofertą pożyczki dla bezrobotnych bez BIK i KRD czy usługą „pożyczka na 500 plus".

Pożyczka bez dochodów na raty - czy tak się da?

Finansowania bez zaświadczeń o dochodach to nie tylko pożyczki na niskie kwoty. To także możliwość zawnioskowania o większe sumy, które spłacane są w systemie ratalnym. W tym przypadku możliwe jest zaciągnięcie zobowiązania rzędu nawet kilkunastu tysięcy złotych. 

Pożyczka online na dowód - jakie są sposoby weryfikacji?

Pierwszym ważnym krokiem w kierunku uzyskania pieniędzy jest potwierdzenie tożsamości klienta, które ma zapobiec wyłudzeniom i oszustwom. 

Metody potwierdzania tożsamości to:

 • przelew weryfikacyjny - jest najpowszechniejsza i najskuteczniejsza, klient zobowiązany jest do przelania symbolicznej kwoty wysokości 1 gr lub 1 zł;
 • weryfikacja telefoniczna - polega na bezpośredniej rozmowie klienta z konsultantem danej placówki;
 • wyciąg z konta - widoczne muszą być na nim te same dane, co we wniosku;
 • specjalne aplikacje, jak Kontomatik czy Instantor.

Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach - zalety

Pożyczka bez konieczności potwierdzania źródła dochodów to jedna z najpopularniejszych form finansowania. Nic dziwnego, taka pożyczka pozabankowa jest niezwykle łatwa do uzyskania. 

Główne zalety pożyczki bez zaświadczeń to:

 • wysoka przyznawalność - brak konieczności potwierdzania źródła dochodu wpływa na dużą ilość przyznawalności wniosków;
 • niewiele formalności - do uzyskania potrzebny będzie jedynie dowód, telefon, mail i konto bankowe;
 • szybka decyzja - najczęściej jeszcze tego samego dnia;
 • szeroki wybór - pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel;
 • elastyczna oferta - wnioskujący decyduje o wysokości pożyczki i harmonogramie spłaty.

Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach - o czym należy pamiętać?

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach skierowane są do szerokiego grona odbiorców. Osoby, które aktualnie żyją ze świadczeń socjalnych czy pracują na umowie o dzieło, nie muszą obawiać się odmowy ze strony parabanku. Zamiast zaświadczenia od pracodawcy pożyczkodawca wymaga jedynie wykazania wysokości miesięcznych dochodów. 

Biorąc pożyczkę, należy przede wszystkim mieć na uwadze swoje realne możliwości. Nieregulowany dług może bardzo łatwo przerodzić się w spory problem. Potrzebujesz pomocy z konsolidacją? W Biliti mamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę pozwalającą uporać się z problematycznymi zobowiązaniami. Skontaktuj się z nami już dziś!

Wypełnij nasz formularz i rozpocznij swoją drogę do spłaty zobowiązań

Podobne wpisy

Dodaj komentarz