Pożyczki gotówkowe

Jeżeli nie przeanalizujesz dokładnie ofert kredytów gotówkowych dostępnych na rynku, możesz stracić mnóstwo pieniędzy. Jednak aby zrobić to dobrze, należy mieć odpowiednią wiedzę i umiejętności. Wybranie właściwych warunków spośród ogromu propozycji wielu banków jest również bardzo czasochłonne dla laika.

Kredyt gotówkowy jest sposobem na otrzymanie zastrzyku gotówki, kiedy spłacamy inne zobowiązania. To rozwiązanie bardzo często wybierane przez wielu Polaków, którzy szukają środków na spłatę zadłużeń w bankach i parabankach.

Najszybsza droga do spłaty Twoich zobowiązań

Czym się kierować i gdzie najlepiej wziąć kredyt gotówkowy?

Szukając najlepszego kredytu gotówkowego, należy zwrócić uwagę na różne typy i parametry, które ostatecznie wpływają na jego atrakcyjność. Przeciętna porównywarka kredytów gotówkowych kieruje się takimi czynnikami, jak:

  • prowizja – czy jest pobierana przez bank i jakiej jest wysokości;
  • oprocentowanie – doliczane do rat kredytu, wyrażane w RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania);
  • łączny koszt kredytu – suma wszystkich rat, rzeczywista kwota, którą należy oddać;
  • minimalna i maksymalna kwota pożyczki – zależy od zdolności kredytowej i od oferty banku;
  • ubezpieczenie kredytu – czy jest konieczne do wykupienia.

Dla osób przeglądających oferty banków tani kredyt gotówkowy jest zazwyczaj najbardziej pożądany. Na koszt kredytu wpływa jego wysokość, a na nią zaś zdolność kredytowa i zapotrzebowanie kredytobiorcy. Bardzo ważnymi czynnikami są również oprocentowanie i prowizja banku.

Popularność kredytów gotówkowych powoduje, że banki posiadają przeróżne oferty skierowane do różnych klientów. Sprawia to, że na rynku istnieje mnóstwo propozycji, których ilość może być przytłaczająca.

Kredyt gotówkowy – gdzie najlepiej pożyczyć pieniądze?

Niestety wskazanie banku, w którym najlepiej wziąć kredyt nie jest takie proste, a odpowiedź ta może być różna w zależności od czasu. Oferty kredytów gotówkowych są często modyfikowane i zmieniają się w zależności od typu klienta, który chce z nich skorzystać.

Na kredyt gotówkowy wpływa również sytuacja gospodarcza. Stopy procentowe ustalane przez Radę Polityki Pieniężnej oddziałują na oprocentowanie kredytów. Są one podnoszone, by przeciwdziałać inflacji. Banki mają również swobodę w ustalaniu prowizji, co przekłada się na koszt pożyczki.

Uzyskanie najlepszej oferty kredytu gotówkowego w banku wymaga nieustannego śledzenia dostępnych warunków w wielu instytucjach naraz. Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu kredytu gotówkowego, potrzebnego na finansowanie zadłużenia i spłatę zobowiązań, nie musisz osobiście przeglądać skomplikowanych regulaminów i broszur banków.

Skorzystaj z pomocy specjalistów Biliti, którzy wybiorą dla Ciebie najlepszy kredyt gotówkowy w celu finansowania zadłużenia.

Ranking kredytów gotówkowych – 5 najlepszych ofert

Najtańsze kredyty gotówkowe przedstawione poniżej, zostały przygotowane dla ofert, których prowizje wynoszą 0% i zostały zaciągnięte na kwotę 20 tysięcy na 36 miesięcy.

BankNazwa ofertyCałkowita kwota do zapłatyRRSOMiesięczna rata
Alior BankPożyczka internetowa22 791,96 zł9,04%633,11 zł  
BNP Paribas Bank PolskaKredyt gotówkowy23 568,48 zł11,5%654,68 zł
Getin BankKredyt gotówkowy23 569,56 zł11,56%654,71 zł
Credit AgricoleGotówka z prowizją 0%23 571,72 zł11,57%654,77 zł
Citi HandlowyPożyczka gotówkowa - 0 zł prowizji23 910,84 zł12,67%664,19 zł

Ranking kredytów gotówkowych na podstawie danych z 28.09.2022 r.

Powyższe dane mogą ulec zmianie. Nawet najbardziej aktualna porównywarka kredytów gotówkowych nie pokaże Ci wszystkich dostępnych ofert na rynku. Aby uzyskać środki na finansowanie zadłużenia, zdaj się na ekspertów firmy Biliti. Współpracujemy z wieloma bankami, dzięki czemu przedstawimy Ci najkorzystniejszą ofertę.

Ranking pożyczek - 5 najlepszych ofert online

Najlepsza pożyczka online została wybrana na podstawie kwoty i ilości dni, na które można pożyczyć środki przez internet. Wszystkie poniższe oferty posiadają RRSO 0% dla pierwszej pożyczki.

Firma finansowaMinimalna kwota pożyczkiMaksymalna kwota pożyczkiIlość dni na spłatę
Vivus100 zł3 000 zł61 dni
Wandoo100 zł3 000 zł30 dni
Pożyczka Plus200 zł3 000 zł30 dni
Feniko300 zł3 000 zł30 dni
Miloan500 zł3 000 zł30 dni

Ranking pożyczek gotówkowych na podstawie danych z 28.09.2022 r.

Najlepszy kredyt gotówkowy – oferta firmy Biliti

Przed zaciągnięciem kredytu gotówkowego lub pożyczki należy dobrze zorientować się w ofertach dostępnych na rynku. Niestety nie jest to takie łatwe. Różne banki posiadają różne oferty. W zależności od wielkości sumy kredytu gotówkowego korzystniej będzie go zaciągnąć w innych instytucjach.

Kredyt gotówkowy jest najczęściej używany, jako forma wypełnienia dziury budżetowej. Jest to szczególnie częsty problem, kiedy posiada się wiele zobowiązań naraz. Jeśli szukasz kredytu gotówkowego, którego środki chcesz przeznaczyć na spłatę innych wierzycieli, powinno zależeć Ci na jak najkorzystniejszej ofercie. W innym wypadku możesz tylko pogorszyć swoją sytuację.

Wybierz specjalistów firmy Biliti i miej pewność otrzymania najbardziej dopasowanej oferty do Twoich wymagań. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania długu w postaci kredytu gotówkowego, dopasowanego do Twoich potrzeb. Przeróżne rankingi i porównywarki kredytów gotówkowych nie zastąpią doświadczenia i wiedzy naszych profesjonalistów.

Skontaktuj się z nami już dziś, by poznać ofertę najlepszego kredytu gotówkowego na spłatę Twoich zobowiązań!

Wypełnij nasz formularz i rozpocznij swoją drogę do spłaty zobowiązań

Podobne wpisy