pożyczki online w 15 minut

Osobom szukającym pożyczek bardzo często zależy na czasie. Nieprzewidziane wydatki potrafią zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie. Rozwiązaniem tego problemu może okazać się ekspresowa pożyczka online. Do jej uzyskania wystarczy urządzenie z dostępem do internetu i w dosłownie kilkanaście minut można spodziewać się pieniędzy na koncie. 

Z uzyskaniem kredytu bankowego związany jest szereg formalności i multum wymagań. Osoby, które potrzebują ekspresowego zastrzyku gotówki, bardzo często nie mają czasu na przechodzenie wieloetapowej weryfikacji. Pomocna w tej kwestii może okazać się pożyczka na już, z której pieniądze uzyskać można jeszcze tego samego dnia. 

Najszybsza droga do spłaty Twoich zobowiązań

Błyskawiczna pożyczka - jak to możliwe?

Głównym powodem, dla którego pożyczki te są dostępne właściwie od ręki, jest uproszczony proces wnioskowania. To właśnie za jego sprawą przyznanie pożyczki jest możliwe w znacznie krótszym czasie niż choćby kredytu bankowego. Firmy pozabankowe udzielające ekspresowych pożyczek nie badają tak dokładnie zdolności kredytowej klientów. 

Szybkość rozpatrywania wniosków i niewiele wymagań względem klienta sprawia, że produkty pozabankowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Dodatkowo na pożyczkę mogą liczyć osoby, które choćby z braku ciągłości zatrudnienia, nie uzyskałyby kredytu bankowego. 

Niestety zalety tego rozwiązania mogą być także jego wadami. Łatwość w uzyskaniu sprawia, że po pożyczkę mogą sięgnąć także osoby, które będą miały problem ze spłatą finansowania. Nieprzemyślana decyzja może prowadzić do pętli zadłużenia, którą ciężko jest samodzielnie przerwać. W Biliti specjalizujemy się w konsolidacjach zobowiązań pozabankowych. Pomożemy Ci usystematyzować płatności.

Pożyczka w 15 minut - na czym to polega?

Każdy szukający pożyczki zetknął się z hasłem „pożyczka w 15 min” itp. Tego typu obietnice od razu budzą podejrzenia. Wypłata środków w tak krótkim czasie wydaje się niemożliwa, a jednak. Oczywiście nie należy traktować tej nazwy zbyt dosłownie, a raczej symbolicznie. Wspomniane 15 min ma być obrazowym przykładem tego, jak szybko pieniądze mogą znaleźć się na koncie. Pożyczka w 15 min to finansowanie dostępne dla bardzo szerokiego grona odbiorców. 

Aktualnie na rynku bez problemu można znaleźć oferty pożyczek na bardzo atrakcyjnych warunkach. Osoby, które rzadko korzystają z ofert parabanków, mogą poszukać choćby usługi takiej jak pierwsza pożyczka za darmo. Tego typu finansowanie jest bezpłatne dla nowych klientów danej placówki.

Pożyczka na konto od zaraz - jakie dokumenty są wymagane?

Prosty proces wnioskowania przekłada się bezpośrednio na niewielką ilość wymaganych dokumentów. Przede wszystkim podstawowym narzędziem wymaganym do uzyskania takiego finansowania jest urządzenie z dostępem do internetu oraz oczywiście dowód osobisty. Wniosek o pożyczkę musi zostać uzupełniony o podstawowe dane, a rozpatrzenie go zajmuje dosłownie chwilę. 

Proces weryfikacji tożsamości może odbyć się kilkoma kanałami. Główną metodą jest przelew weryfikacyjny na symboliczną kwotę. Klient przelewa symboliczną złotówkę, potwierdzając przy tym, że dane konto bankowe należy rzeczywiście do niego. Ta metoda jest najskuteczniejszą formą ochrony przed wyłudzeniami. Innymi możliwościami potwierdzenia tożsamości jest rozmowa z konsultantem placówki pozabankowej lub skorzystanie ze specjalnego serwisu jak Kontomatik. 

Pożyczka na dowód w 15 minut - co może wpłynąć na późniejszą wypłatę środków?

Jak już zostało wspomniane, zapowiedziane 15 min na realizację finansowania, jest czasem przybliżonym. Na rzeczywistą szybkość wypłaty finansowania wpływa kilka czynników. 

Pożyczka może nie zostać wypłacona w 15 min, gdy:

  • wydłużył się czas weryfikacji - w niektórych placówkach weryfikacja przeprowadzana jest automatycznie, w innych odpowiadają za nią pracownicy; 
  • potrzebne są dodatkowe dokumenty - może zdarzyć się tak, że pożyczkodawca poprosi wnioskującego o wyciągi z konta w celu potwierdzenia regularności wpływów;
  • konto w innym banku - na szybkość wypłaty środków wpływa także fakt, czy pożyczkodawca korzysta z tego samego banku co wnioskujący.

Wiele firm korzysta także z przelewów natychmiastowych lub z aplikacji umożliwiających szybki transfer środków. Co prawda firmy udzielające pożyczek zazwyczaj posiadają kilka rachunków w różnych bankach, aby usprawnić bezproblemową wypłatę finansowania. 

Nagła potrzeba gotówki może zaskoczyć w każdym momencie. Zobacz, czym charakteryzują się pożyczki w weekend i jak uzyskać takie finansowanie.

Pożyczka w 15 minut przez internet bez zaświadczeń - jak uzyskać takie finansowanie?

Pożyczka tego typu charakteryzuje się minimalną ilością formalności i niewielkimi wymaganiami względem klienta. Firmy pożyczkowe stawiają znacznie mniej warunków swoim klientom niż choćby banki. Dużo mniejszą wagę przykładają także do analizy zdolności kredytowej czy zapisów w bazach. Z tego względu pożyczki dostępne są dla bardzo wielu osób, także tych, które kredytu w banku by nie dostały. 

Osoby wnioskujące o pożyczkę w 15 min nie muszą wykazywać konkretnego źródła dochodów popartego umową o pracę. Pożyczkodawcy zazwyczaj wystarczy wykaz miesięcznych wpływów. Firmę udzielającą finansowania interesuje głównie fakt, czy będziesz miał z czego spłacić zaciągnięte zobowiązanie

Potrzebujesz pomocy z konsolidacją bieżących zobowiązań? W Biliti pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Przeanalizujemy Twoją sytuację i dobierzemy najlepsze rozwiązanie. Nie daj się pętli zadłużenia i przerwij ją z nami już dziś! 

Pożyczki online w 15 minut na raty

W kwestii pożyczek możemy rozgraniczyć dwa produkty finansowe. Pierwszą z nich są chwilówki, czyli finansowania na niewielkie kwoty, które spłacane są całościowo po 30 lub 60 dniach. Pożyczki ratalne udzielane są na większe kwoty, z dłuższym czasem spłaty zobowiązania. Wzięcie szybkiej pożyczki wysokości kilkunastu tysięcy, choćby potrzebnej do remontu mieszkania, jest równie możliwe. 

Kredyt online w 15 minut - czy tak się da?

Aktualnie kredyt przez internet w 15 minut jest produktem, który uzyskać mogą osoby mające rachunek osobisty w danej placówce. Pożyczając pieniądze swoim klientom, banki skracają czas potrzebny na wnikliwą analizę sytuacji wnioskującego o finansowanie. 

Pożyczki online w 15 minut - czy to dobry pomysł?

Pożyczka zaciągana z rozwagą może być dobrą formą wsparcia finansowego. Jest łatwo dostępna, do jej uzyskania nie trzeba wykazywać się specjalnie wysokimi dochodami czy stabilną formą zatrudnienia. Niestety małe wymagania względem wnioskowania przekładają się na często nieprzemyślane decyzje. Pamiętaj, że wzięcie pożyczki powinno być poprzedzone dokładną analizą swojej sytuacji finansowej.

Wypełnij nasz formularz i rozpocznij swoją drogę do spłaty zobowiązań

Podobne wpisy