Emilia Karska-Ciepielewska
Ekspert Biliti
130 opublikowanych wpisów
6 opinii
Zobacz profil na LinkedIn
Autor artykułów eksperckich

Emilia Karska-Ciepielewska

Ekspert finansowy

od 15 lat pracuje w finansach, a od ponad 6 lat w Biliti zajmuje się oddłużaniem i finansowaniem osób zadłużonych – konsolidacją zobowiązań, wychodzeniem ze spirali zadłużenia i pożyczkami dla osób w trudnej sytuacji. Przeprowadziła ponad 500 klientów przez procesy oddłużeniowe. Jest absolwentką prawa (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) i licencjonowanym pośrednikiem kredytowym – wpis do KNF: RPK035666. W Biliti pełni funkcję menadżera sprzedaży.

Wykształcenie:

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wykształcenie prawnicze wspiera analizę umów kredytowych, egzekucji i sankcji kredytu darmowego.

Doświadczenie zawodowe:

15 lat w branży finansowej, w tym ponad 6 lat w Biliti. Wsparła ponad 500 klientów w procesach oddłużeniowych.

Rola w Biliti:

Menadżer sprzedaży – odpowiada za rozwój zespołu, wsparcie merytoryczne doradców i nadzór nad jakością obsługi.

Licencja pośrednika:

Numer wpisu do KNF: RPK035666
Opinie klientów

Co mówią osoby, które skorzystały z pomocy?

Bartek Siemienski

9 miesięcy temu

★★★★★
Bardzo mocno chciałbym podziękować całemu zespołowi firmy Biliti. A zwłaszcza pani Emili. Która pomogła mi przejść cały proces załatwiania sprawy. Spotkałem się z fachową, rzetelną, pełną zrozumienia i profesjonalną obsługą. Dla mnie to profesjonaliści najwyższej klasy. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc. Polecam każdemu kto potrzebuję wsparcia i pomocy.
Zobacz opinię w Google

Paweł Wityński

9 miesięcy temu

★★★★
Dzień dobry 👋 chcialbym z calego serca polecić Biliti. Oczywiscie najbardziej dziękuję dla Pani Emilii która od samego początku do samego końca prowadziła mnie i moją sprawę. Dziękuję również wszystkim którzy brali udział. Są to ludzie którzy wiedzą jak pomóc wystarczy tylko złapać wyciągniętą dłoń i nie wstydzić się swoich długów. W końcu mogę spać i żyć spokojnie DZIĘKUJE
Zobacz opinię w Google

Marta

8 miesięcy temu

★★★★★
Serdecznie dziękuję zespołowi Biliti, a szczególnie pani Emilii, za pełne profesjonalizmu i zrozumienia wsparcie. Cały proces przebiegł sprawnie i z ogromną życzliwością. Zdecydowanie polecam każdemu, kto potrzebuje fachowej pomocy.
Zobacz opinię w Google

Agnieszka eM

rok temu

★★★★★
Z całą pewnością mogę polecić cały zespół Biliti. Z totalnego bagna potrafią człowieka wyprowadzić na prostą. Współpraca z Panią Emilią Karską-Ciepielewską była idealna. Każdy stres potrafiła załagodzić. Nie było dla Niej spraw niemożliwych do załatwienia. Empatia oraz cierpliwość, którą się kierowała, powodowała, że człowiek zaczął wierzyć w siebie i lepsze jutro. Bez nerwów i na spokojnie kierowała krok po kroku, niejednokrotnie tłumacząc na jakim jesteśmy etapie. Zespół jest dynamiczny, super zrganizowany, wszystko odbywało się terminowo. Bardzo się cieszę, ze trafiłam na Biliti. Teraz czas ruszyć do przodu! Pozdrawiam cały zespół super specjalistów! 😃
Zobacz opinię w Google

Karolina Kowalska

rok temu

★★★★★
Na początku z czystym sumieniem mogę polecić firmę Biliti, kto znalazł się w spirali zadłużenia. Nie zastanawiajcie się święty spokój nie ma ceny wiem coś o tymm ta firma to najlepsze co mnie spotkało.
Bardzo dziękuje Pani Emilii Karskiej za profesjonalne, rzeczowe i przede wszystkim ludzkie podejście do mojej sprawy dla mnie ta kobieta to „Anioł” Zostałam pokierowana krok po kroku, miałam cały czas wsparcie na każdej płaszczyźnie. Dodam, że moja sytuacja była iście podbramkowa i gdyby nie najwyższy poziom kompetencji całego zespołu Biliti, ale przede wszystkim Pani Emilii, nie udało by mi się pomyślnie jej rozwiązać, bo próbowałam w różnych instytucjach każda mi odmawiała biliti mi zaufało i od kilku dni jestem szczęśliwym człowiekiem.
Dziękuję jeszcze raz 😀.
Zobacz opinię w Google

Aga Ol

rok temu

★★★★★
Z całego serca polecam firmę Biliti i panią Emilię Karską-Ciepielewską,która od początku zajmowała się moją sprawą,oczywiście zakończoną pozytywnie.Pani Emilia to niezwykle ciepła osoba z ogromnym doświadczeniem, cały proces został przeprowadzony bardzo sprawnie i profesjonalnie, cieszę się niezmiernie ,że trafiłam na tak kompetentną osobę,chociaż poprzednia firma,do której się zgłosiłam nie dawała mi żadnych szans.Dla pani Emilii nie ma rzeczy niemożliwych,dzięki niej rozwiązałam moje problemy.Polecam każdemu!
Zobacz opinię w Google
Baza wiedzy

Najnowsze wpisy autora