szybka-pozyczka-online

Uzyskanie szybkiej pożyczki jest aktualnie wyjątkowo proste. Pożyczki online na konto to opcja pozwalającą zaoszczędzić czas i uniknąć konieczności udawania się punktu firmy. Wystarczy wypełnić wniosek i przesłać go online, a po dokonaniu weryfikacji środki zostaną szybko przelane bezpośrednio na konto klienta. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, wybierając szybką pożyczkę. 

Pożyczki gotówkowe są bardzo popularne ze względu na swoją wszechstronność, umożliwiającą wykorzystanie pozyskanych środków na różne cele. Możemy z nich skorzystać na przykład na remont mieszkania, naprawy sprzętu lub spełnienia marzeń o wymarzonych wakacjach. Na rynku dostępne są zarówno pożyczki bankowe, jak i pozabankowe. Druga opcja cieszy się szczególną popularnością ze względu na minimalne wymagania formalne, łatwy dostęp - praktycznie dla każdej osoby - oraz szybką wypłatę pieniędzy na konto bankowe.

Najszybsza droga do spłaty Twoich zobowiązań

Pożyczka gotówkowa online - kto może ją zaciągnąć?

Osoby potrzebujące dodatkowej gotówki często zwracają się do banków i firm pożyczkowych. Jednak uzyskanie pieniędzy z banków nie jest łatwe, szczególnie w przypadku wnioskowania o kredyt na wysoką sumę. Należy pamiętać, że banki działają na podstawie przepisów prawa bankowego, które nakładają na nie obowiązek dokładnej weryfikacji potencjalnych klientów. W praktyce o takie zobowiązanie mogą ubiegać się osoby posiadające stałe zatrudnienie, odpowiednio wysoką pensję oraz dobrą historię kredytową.

Pożyczka gotówkowa - zalety i wady

Zalety pożyczek pozabankowych:

 • alternatywa dla produktów bankowych, 
 • szybki proces, 
 • możliwość uzyskania środków nawet tego samego dnia, 
 • wszystkie formalności można załatwić online, 
 • pieniądze uzyskane z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel, 
 • brak konieczności przedstawiania zaświadczeń od pracodawcy, 
 • atrakcyjne promocje, jak np. pierwsza pożyczka za darmo.

Wady pożyczek pozabankowych:

 • niewielkie sumy pożyczek w porównaniu do kredytów bankowych,
 • dość wysokie oprocentowanie, 
 • krótki czas na spłatę zadłużenia.

Pożyczki online w 15 minut - doraźne rozwiązanie

Zdecydowanie największą zaletą pożyczek czy chwilówek jest szybkość w ich uzyskaniu. Proces weryfikacji przeprowadzany przez firmy pożyczkowe jest niezwykle efektywny, co pozwala im podejmować decyzje o udzieleniu pożyczki już nawet w kilkanaście minut. Oczywiście, czas transferu środków może się różnić. Jeśli wniosek o pożyczkę zostanie złożony w weekend lub w dniu świątecznym, prawdopodobnie środki zostaną przelane na konto w najbliższym dniu roboczym (zgodnie z sesjami międzybankowymi). Wyjątkiem są pożyczki 24h, z których pieniądze można uzyskać także w niestandardowych porach. 

Pożyczka na konto - do kogo skierowana jest ta oferta?

Pożyczka na już to nie tylko hasło reklamowe. Aby móc realnie ubiegać się o szybką pożyczkę należy spełnić pewne warunki. 

Do uzyskania pożyczki konieczna będzie:

 • pełnoletność,
 • ważny dowód tożsamości,
 • adres zamieszkania na terenie Polski,
 • rachunek w banku,
 • adres mail i numer telefonu, 
 • zdolność kredytowa. 

W przeciwieństwie do banków firmy pożyczkowe akceptują także wnioski osób, które nie mają stałego zatrudnienia. Mogą one utrzymywać się, np. ze świadczeń socjalnych. 

Pożyczka na konto bankowe - na co zwrócić uwagę?

Przed złożeniem wniosku o konkretne pożyczki warto przeanalizować oferty różnych pożyczkodawców, uwzględniając dwa kluczowe parametry: kwotę pożyczki i okres spłaty. Dzięki temu skoncentrujesz się tylko na propozycjach, które odpowiadają Twoim oczekiwaniom.

Czynniki, na które należy zwrócić uwagę to:

 • RRSO,
 • całkowita kwota pożyczki,
 • opinie o danym usługodawcy,
 • promocyjne oferty, 
 • czas wypłaty pieniędzy. 

Pożyczka pozabankowa przez internet na konto - czym się wyróżnia ta oferta?

W przypadku pożyczek przez internet możesz być pewien, że wnioskowana kwota pożyczki zostanie szybko przelana na wskazane konto. Większość pożyczkodawców specjalizujących się w udzielaniu pożyczek online korzysta z automatycznych procesów pożyczkowych. 

Wystarczy podać wymagane dane w formularzu, potwierdzić konto poprzez przelew na symboliczną kwotę lub skorzystać z szybkiej weryfikacji Kontomatik, lub Instantor - i gotowe.

Pożyczka przez internet na konto może zostać przelana w ciągu 15 minut. Warto przybliżyć oferty firm, które oferują pożyczki z automatyczną wypłatą środków. Dzięki temu, składając wniosek, możesz otrzymać pieniądze o dowolnej porze dnia i nocy! Te firmy działają przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Gotówka online - szeroki wachlarz usług

Firmy pożyczkowe doskonale zdają sobie sprawę z aktualnie panujących realiów. Dlatego też na rynku pojawia się coraz więcej usługodawców specjalizujących się w ekspresowych pożyczkach. Co więcej, na dodatkową gotówkę mogą liczyć także osoby z niższą zdolnością kredytową, pracujące na umowie zlecenie czy utrzymujące się z emerytury

Niestety ogólna dostępność pożyczek może być też wadą. W konsekwencji często zaciągają je osoby, które mają problem z regularną spłatą swoich zobowiązań. Prowadzić to może do pętli zadłużenia, którą ciężko będzie samodzielnie rozplątać. Na szczęście nic straconego. Jeśli masz kilka zobowiązań i nie radzisz sobie z ich terminową spłatą, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci rozwiązać Twoje problemy i doradzimy jak kontrolować swoje finanse. 

Szybki kredyt - czy tak można?

Jeśli zależy ci na dodatkowej gotówce, rozważyć możesz także kredyt online. Cały proces wnioskowania odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu. Bank, w przeciwieństwie do parabanków, wymaga odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej od potencjalnych klientów. 

Szybka chwilówka przez internet na konto - jak wybrać bezpieczne rozwiązanie?

W internecie warto pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na:

 • treść umowy pożyczkowej, 
 • całkowity koszt zobowiązania. 

Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrze jest także sprawdzić pożyczkodawcę na liście KNF. 

Szybka pożyczka na konto - prawa konsumenta

Przede wszystkim należy pamiętać o swoich prawach. Osoba chcąca uzyskać pożyczkę ma prawo otrzymać informacje o pełnym koszcie danego finansowania. Te informacje muszą być podane w klarowny i zrozumiały sposób. Dodatkowo pożyczkobiorca ma możliwość wypowiedzenia umowy w ciągu 14 dni od jej podpisania.

Wypełnij nasz formularz i rozpocznij swoją drogę do spłaty zobowiązań

Podobne wpisy