pożyczki w domu klienta

Standardem stały się pożyczki online, dzięki którym pozyskanie finansowania możliwe jest bez wychodzenia z domu. A co w przypadku osób, które nie chcą lub nie mogą wypełnić wniosku przez internet? Mogą one sięgnąć po pożyczki do domu. Zobacz, jak skorzystać z takiej formy wsparcia finansowego. 

Uzyskanie pożyczki do domu jest równie proste, jak tej online. Tego typu finansowanie udzielane jest przez agenta firmy pożyczkowej, który przyjeżdża do klienta, na miejscu podpisywana jest umowa, a pieniądze przekazywane są do ręki. 

Najszybsza droga do spłaty Twoich zobowiązań

Pożyczki udzielane w domu klienta - jak to działa?

Pożyczki z obsługą w domu udzielane są przez pracownika instytucji pozabankowej. Zjawia się on w domu wnioskującego, gdzie podpisywane są wszelkie formalności. W przypadku wypłaty gotówki, przekazywana jest ona bezpośrednio do ręki. Klient może również wybrać opcję przelewu na konto, co również dokonywane jest po dopełnieniu wszelkich formalności. 

Pożyczki pozabankowe w domu - kto może skorzystać?

Usługa ta cechuje się dużą dostępnością. Klient chcący uzyskać tego typu finansowanie nie musi przejmować się dodatkowymi wymaganiami jak w przypadku kredytów bankowych. Przede wszystkim z pożyczki domowej mogą skorzystać osoby, które niekoniecznie mają możliwość udania się do placówki finansowej, a chcą skonsultować się twarzą w twarz z pracownikiem firmy pożyczkowej. Dodatkowo taka usługa będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie czują się pewnie w internecie lub nie mają do niego stałego dostępu. 

Na rynku istnieje kilka firm oferujących finansowania z dostawą do domu, jednak jest ich znacznie mniej niż usług dostępnych online. 

Potrzebujesz pomocy z konsolidacją pozabankowych zobowiązań? Specjaliści w Biliti posiadają wieloletnie doświadczenie w sektorze finansowym. Przeanalizujemy Twoją sytuację i dobierzemy najlepsze rozwiązanie. 

Gotówka do domu - jakie wymagania należy spełnić?

Ogólnie mówiąc tego typu produkty finansowe, charakteryzują się dużą inkluzywnością. Uzyskanie takiej pożyczki nie jest związane z dużymi wymogami czy rozbudowanym procesem wnioskowania. Ubiegać się o nią mogą właściwie wszyscy dorośli posiadający pełną zdolność do czynności prawnych. 

Z jakich powodów klienci szukają pożyczek z dostawą do domu?

 • Brak konieczności wnioskowania online - Skorzystać z niej mogą osoby, które nie czują się biegli w internecie. 
 • Nie mają konta w banku - Brak konta osobistego nie jest przeszkodą w uzyskaniu finansowania. Pożyczka do domu będzie więc dobrym rozwiązaniem dla osób starszych. 
 • Mają komornika - Osoby mające zajęcia komornicze bardzo często nie chcą, aby pożyczone pieniądze trafiły na konto. W takim przypadku osoby te mogą ubiegać się o pożyczkę wypłacaną w gotówce, dzięki czemu nie zostaną one zajęte.
 • Niewielkie wymagania w kwestii zdolności kredytowej - Osoby posiadające opóźnienia w spłacie czy negatywne wpisy w bazach także mają szansę na uzyskanie takiego finansowania. 

Ekspresowe pożyczki gotówkowe w domu klienta - zalety i wady

Zalety:

 • niewielkie wymagania względem zdolności kredytowej wnioskującego; taką pożyczkę mogą uzyskać także osoby zadłużone
 • nie ma konieczności posiadania konta bankowego
 • wypłata gotówki do ręki
 • szybka wypłata środków
 • cały proces odbywa się bez wychodzenia z domu

Wady:

 • wysokie koszty finansowania
 • wizyta pracownika w celu spłaty zobowiązania
 • duże ryzyko oszustwa

Nowe pożyczki z dojazdem do klienta - na co należy uważać?

Osoby pracujące w sektorze finansowym dobrze wiedzą, że o pożyczkę z dojazdem do domu często ubiegają się osoby będące w podbramkowej sytuacji. Osoby te w akcie desperacji są w stanie przystać na niekorzystne warunki umowy. To idealne pole do popisu dla oszustów. 

Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

 • Wyłudzenia danych osobowych - Wiele osób wciąż ogłasza się w „tradycyjny” sposób, czyli na tablicach ogłoszeniowych i słupach informacyjnych. Po wysłaniu danych kontakt z nieuczciwym usługodawcą się urywa. 
 • Pobieranie opłat przedwstępnych - Pracownik firmy pożyczkowej wymaga od klienta pokrycia kosztów dojazdu i przygotowania dokumentów, a finalnie kontakt urywa się przed przekazaniem pieniędzy z pożyczki. 
 • Niezrozumiale skonstruowana umowa - Wysokości kosztów pożyczki określane są ustawowo, niestety nie wszyscy pożyczkodawcy tego przestrzegają. Umowy mogą być także skonstruowane w niezrozumiały dla klienta sposób, przez co decyduje się na niekorzystne warunki nieświadomie. 
 • Rzetelność firmy - Przed wzięciem pożyczki bezwzględnie należy sprawdzić, czy dana firma figuruje w KNF. Na rynku znaleźć można także wiele ofert pożyczek prywatnych, jednak te nie są objęte żadnymi limitami, przez co łatwo naciąć się na nieuczciwe praktyki. 

Podpisałeś niekorzystną umowę, a może masz problem ze spłatą bieżących zobowiązań? Skontaktuj się z nami! Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze pozabankowym. Pomożemy Ci dobrać najdogodniejsze rozwiązanie. 

Pożyczki do domu klienta - jak wygląda spłata długu?

Spłata pożyczki może odbywać się bezpośrednio z pomocą pracownika firmy pożyczkowej. Odbiera on raty z miejsca zamieszkania klienta. Spłata długu możliwa jest także za pomocą przelewów z konta bankowego. 

W przypadku problemów z terminową spłatą nie należy czekać do ostatniej chwili. Nieuregulowane zobowiązania jak kula śnieżna potrafią urosnąć do gigantycznych rozmiarów. Rozwiązaniem tego problemu może być konsolidacja. Z nami połączysz swoje pożyczki w jedną i odzyskasz spokój.

Nowość: pożyczki do domu - jak wnioskować?

Pożyczki od ręki w domu klienta to względnie niestandardowe rozwiązanie. Są znacznie mniej popularne od pożyczek online choćby ze względu na szybkość wypłaty środków. Pożyczka domowa jest finansowaniem, do którego konieczna jest większa cierpliwość. To jak szybko otrzymać można pieniądze z takiego finansowania, uzależnione jest od terminów w danej placówce. Przecież pracownik musi poświęcić konkretną ilość czasu na dotarcie do klienta itd. 

Wnioskować o pożyczkę można za pomocą:

 • wniosku online
 • telefonicznie
 • w placówce finansowej

Pożyczki w domu klienta - co warto zapamiętać?

Na rynku jest niewiele firm oferujących pożyczki z dojazdem do domu. Dodatkowo taka usługa jest z reguły droższa niż klasyczna pożyczka online ze względu na koszty związane z dojazdem i czasem pracy agenta pożyczkowego. Bez różnicy, z której formy finansowania skorzystamy, bezwzględnie należy pamiętać o swoim bezpieczeństwie. Przed wyborem konkretnej firmy należy koniecznie sprawdzić jej rzetelność.

Wypełnij nasz formularz i rozpocznij swoją drogę do spłaty zobowiązań

Podobne wpisy